Blog

دلیل صاف نشدن آرنج بعد عمل جراحی چیست ؟

by جراحی آرنج in بهمن 27, 1396

دلیل صاف نشدن آرنج بعد عمل چیست؟

چگونه میتوان آرنج را زودتر صاف کرد ؟

برای اینکه آرنج بعد از عمل به حالت اولیه باز گرداند و عوامل کاهش دامنه حرکتی در شکستگی آرنج انجام داد چه کار هایی را باید انجام داد ؟

امروز در سایت جراحی آرانج به این مساله پرداخته ایم با ما همراه باشید . همچنین میتوانید این مطلب را مطالعه کنید شکستگی آرنج در بچه ها را چگونه اصلاح کنیم ؟

یکی از اتفاقاتی که ممکن برای برخی از شما یا دوستانتان اتفاق افتاده باشد شکستکی ارنج دست است.

شکستکی در اثر اثابت به جسم متحرک یا برخورد با شی یا در اثر برخورد با زمین است فرد در هنگام برخورد با هر جسمی ابتدا برای محافظت از خود از دست و ارنج خود استفاده میکند که استفاده از دست و آرنج باعث شکستگی های بیشتر در ارنج دست شده است.

 

دلیل صاف نشدن ارنج بعد عمل

دلیل صاف نشدن ارنج بعد عمل

 

مفاصل ارنج و پارگی رباط های ارنج

به علت شکسته شدن مفاصل ارنج و پارگی رباط های آرنج اختمال جوش خوردن دوباره این ناحیه کم است اما با انجام متعدد جلسات فیزیوتراپی میتوانید از این امر جلوگیری کنید تا از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

عدم آمادگی دست باعث محدود شدن دامنه حرکتی ارنج دست میشود به طوری ک شخص قادر به بالا بردن کامل دست و رساندن ان به سر و حتی باز کزدن دست به صورت کامل نسیت و این اتفاق میتواند شخص در انجام بعضی امور دچار مشکل شود.

هرچه شکستگی آرنج بیشتر باشد و دچار شکستگی در نواحی بیشتر باشد و استخوان ارنج به چند قسمت تقسیم شده باشد احتمال بازگشت به حالت اولیه و دامنه حرکتی کاهش میابد.

شکسگی آرنج دست نیازمند به مراقبت های زیادی است و به مدت 6 ماه نیاز به مراقبت دارد تا از ورم ان کاسته شود

با ما در سایت جراح آرنج همراه باشید.

منبع:جراح آرنج

Leave a Reply